Boda Gallery of Art Neogrády László (1896-1962): Erdei patak aukciós
Dekoratív üvegezett képkeret gobelinnel, belső méret: 50,5x40 cm. Hátoldalán Miklós György, Bp., Nagyfuvaros u. képkeretező régi címkéjével. Éleinél és sarkaiban kissé sérült.
Képkeret 45*60 cm - Képkeret | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Ismeretlen iparművész - Antik keret - Franciaország, XVIII. század | 22. Aukció aukció / 78 tétel